Czy można wyleczyć rozstępy?

Rozstępy to element, który może pojawić się na skórze człowieka w najmniej odpowiednim momencie. Powodem rozstępów są zmiany w strukturze skóry. Brak jej elastyczności powoduje, że się pojawiają i bynajmniej nie jest to zjawisko, które można zaliczyć do estetycznych. Rozstępy mogą pojawić się po porodzie lub nawet przed nim, w wyniku gwałtownych zmian wagi ciała, wraz z upływem wieku i obniżeniem elastyczności skóry.

Sposobów na walkę z nimi znanych jest wiele. Zaliczymy do nich:
– stosowanie różnych kremów i innych kosmetyków
– aktywność fizyczna powodująca, że ciało w określonych jego partiach jest bardziej jędrne i elastyczne
– stosowanie różnych zabiegów

Usuwanie rozstępów za pomocą laserów

Spośród wielu znanych w kosmetologii zabiegów pozwalających usunąć rozstępy, warto jest zwrócić uwagę na zastosowanie laseru Discovery Pico. Jest to innowacyjne urządzenie oparte na technologii nanosekundowej oraz picosekundowej. Dzięki wykorzystaniu owej technologii można mówić o bardzo precyzyjnym działaniu. Jednocześnie też przekłada się to nie tylko na bardzo dużą skuteczność działania, lecz ponadto również na bardzo duże bezpieczeństwo. Nie mamy do czynienia z uszkadzaniem komórek znajdujących się w obrębie miejsca poddawanego zabiegowi. Owa precyzja sprawia, że można bardzo skutecznie i niemalże od razu usunąć rozstępy z różnych obszarów skórnych. Ze względu na to, że jest to technologia bardzo bezpieczna, tym samym nie mamy tu do czynienia z żadnymi przeciwwskazaniami oraz grupami osób, które miałyby być wyłączone z możliwości stosowania owego zabiegu. Spośród wszystkich znanych nam metod usuwania rozstępów, to właśnie ów laser Discovery Pico należy obecnie do tych najskuteczniejszych. Aby utrzymać efekt, który uzyskamy, warto jest stosować właściwą dietę oraz aktywność fizyczną. Wówczas o rozstępach będziemy mogli zapomnieć na bardzo długi czas.

Inne zastosowanie lasera Discovery Pico

Laser Discovery Pico to innowacyjne urządzenie. Jego zastosowania nie można jednakże sprowadzać wyłącznie do usuwania rozstępów. Znajduje on bowiem szerokie zastosowanie także i w innych zabiegach. Mowa jest chociażby o usuwaniu tatuaży, o makijażu permanentnego, korygowaniu opadających powiek, przebarwieniach czy też różnego rodzaju blizn. Tym samym jego zastosowanie w kosmetologii jest bardzo szerokie. Skóra po zadziałaniu głowicy laseru staje się widocznie zdrowsza, bardziej jędrna i na pewno jej wygląd jest bardziej zadowalający dla jej właścicielki tudzież właściciela.