Usuwanie makijażu permanentnego

Usuwanie makijażu permanentnego z całą pewnością nie jest łatwe, ale dzięki nowoczesnej technologii jest to jak najbardziej możliwe do osiągnięcia. Innowacyjne lasery pikosekundowe są w stanie usunąć każdy niechciany tatuaż. Są to obecnie najsilniejsze medyczne lasery, dzięki czemu klienci mogą liczyć na uzyskanie pożądanych efektów. Laser Discovery Pico pozwala na pozbycie się zmian barwnikowych, plam posłonecznych, makijażu permanentnego, rozstępów i blizn oraz na redukcję melasmy i likwidację przebarwień. Stosowany jest w wielu zabiegach odmładzających.

Laser Discovery Pico – zabieg medycyny estetycznej pozwalający na całkowite pozbycie się makijażu permanentnego

Nie zawsze wykonany makijaż permanentny jest udany i dodaje uroku, ale jego usunięcie nie jest prostym zdaniem, gdyż zwykłe lasery nie rozbijają pigmentu barwnika na drobny pył, przez co pozostaje on nadal widoczny. W celu całkowitego pozbycia się niechcianego tatuażu i makijażu permanentnego, warto zdecydować się na zabieg laserem Discovery Pico, który posiada wyższy wskaźnik odczytywania barwnika, co przekłada się na znacznie większą skuteczność, szczególnie w przypadku kolorowych tatuaży. Siła tego innowacyjnego lasera jest na tyle silna, że wiązka jego światła jest w stanie rozerwać otorbienie i rozdrobnić pigment na drobne cząsteczki. Dzięki rozbiciu i uwolnieniu barwnika, organizm samoczynnie pochłania go i wydala. Za pomocą lasera Discovery Pico możliwe jest pozbycie się każdego rodzaju makijażu permanentnego i tatuażu. Jest to najbardziej uniwersalne i najbezpieczniejsze rozwiązanie.

Zabiegi wykorzystujące laser Discovery Pico są komfortowe dla pacjentów i niemalże bezbolesne. Ryzyko powstania blizn i rekonwalescencja pozabiegowa zostały zredukowane do minimum. Laserowe usuwanie makijażu permanentnego przy pomocy tego rewolucyjnego urządzenia jest małoinwazyjne, bezpieczne, skuteczne i niewyłączające z codziennych aktywności. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są świeża opalenizna, infekcje skóry w obszarze zabiegowym, nadwrażliwość skóry na światło i przyjmowanie leków światłouczulajacych.